dres modric První zápas nedělního večera ve Španělském

dres modric První zápas nedělního večera ve Španělském superpoháru mezi Barcelonou a Realem Madrid ovládl Cristiano Ronaldo - a ten byl na hřišti jen 30 minut. Portugalci trvalo 22 minut, než se prosadil po výměně Karima Benzemy vstřelením senzačního gólu od Ronaldo prořízl dovnitř Gerarda Piqueho, aby vyrazil hromový úder mimo dosah Marca-Andre ter Stegena do pravého horního rohu.

Jeho gól dal Realu vedení 2: 1 pouhé tři minuty poté, co Lionel Messi vyrovnal z pokutového kopu. Odtud to však bylo pro Ronalda všechno z kopce. Dvaatřicetiletý hráč dostal během dvou minut dvě žluté karty- jeden pro svlékání trička a druhý pro simulaci - aby byl vyloučen na Camp Nou. Rozhodčí Ricardo de Burgos nepochyboval, že Ronaldo si zaslouží být zobrazen červeně, ale to, co následovalo, nebylo nic jiného než šokujícího. , riskoval další trest zatlačením Burgose do zad, když odcházel. Od té doby se u portugalského reprezentanta proslýchalo o zákazu čtyř až dvanácti zápasů, ale jeho osud byl nyní odhalen.

Podle deníku Daily Mail dostal Ronaldo zákaz pěti zápasů, které mu umožní vynechat čtyři zápasy La Ligy a druhou etapu Superpoháru proti Barceloně. Ronaldo navíc dostal pokutu ve výši 3 000 EUR (2 700 GBP) za tlačení rozhodčího, což je směšné i zbytečné. Vydělává přibližně 400 000 EUR týdně v Realu, což znamená, že tuto částku vydělá zhruba za 28 minut. Fanoušci rozhodně fotbalové oblečení levne nemohou věřit tomu, že Ronaldo dostal pokutu za tak malou a bezvýznamný a